Vyhodnocení výtvarné soutěže

Vyhodnocení výtvarné soutěže

V lednu jsme vyhlásili výtvarnou soutěž na téma „Když vládne zima…“ Soutěž měla záměrně poměrně univerzální název, a to proto, aby se jí mohli zúčastnit žáci od první až do osmé třídy. Vzhledem k velkému věkovému rozpětí účastníků jsme pro hodnocení nejlepších prací vytvořili tři kategorie.

V první kategorii, kterou tvořili žáci prvních a druhých tříd, se sešlo dohromady devět obrázků. Z nich jsme vybrali tři, které se nám líbily nejvíce. Jsou to:

Sněhulák – Bára F., 1. A

Krajina na černém pozadí – Dejan Č., 1. A

Jeleni – Ondřej B., 2. A

Druhá kategorie byla pro žáky třetí až páté třídy. Z šesti obrázků jsme vybrali jako ty, co nás nejvíc oslovily, tyto:

Pes v zimě – Anežka Č., 4. třída

Polární liška – Adéla B., 4. třída

Chalupa pod horami – Lucie Š., 5. třída

Zima na vsi – Adéla K., 4. třída

Třetí kategorii tvořili žáci 2. stupně. Obrázky se zimní tematikou jsme dostali čtyři a jako nejhezčí jsme vyhodnotili následující:

Východ slunce na cestě z Jinočan – Bára S., 6. třída

Pejsek na ledě – Antonín Č., 6. třída

Liška – Ondřej K., 8. třída

Za všechny obrázky dětem moc děkujeme! Velmi nás potěšily a doufáme, že i dětem udělalo radost, že vytvořily něco originálního a krásného. Protože jejich obrázky skutečně krásné byly. Každý jiným způsobem. Jeden byl veselý, druhý vtipný, třetí nápaditý, čtvrtý pestrobarevný, pátý třpytivý, další jednoduše krásný. A všechny byly potěchou pro oko naše i Vaše.

Obrázky všech dětí, které se soutěže zúčastnily, si můžete prohlédnout v galerii. Těm žákům, jejichž obrázky se porotě líbily nejvíce, ze srdce gratulujeme, a až to bude možné, čeká je i malá odměna.