Vyhodnocení foto soutěže

V lednu jsme vyhlásili fotografickou soutěž na téma zima či zimní radovánky. Navržené téma nabídlo všem fotografům nevídané možnosti a hlubokou inspiraci. Přírodu kolem nás, radovánky na sněhu, západ či východ slunce ale i horská panoramata – to vše a mnohem více zachytili  naši fotografové. Do soutěže se přihlásilo 17 autorů s celkovým počtem 40 fotografií.

Porota provedla vyhodnocení došlých snímků a vybrala ty nejlepší. Samozřejmě jsme přihlíželi nejen ke kvalitě fotografií, ale také k dodržení tématu.

Na prvním místě se umístila Bára S. s nádhernou zimní fotografií Milešovka. Druhé místo obsadila Anežka Č. s fotografií pohled na pole a slunce. Na třetím místě se umístil Tom H. se svou fotografií ptáček a zima.

Všem vítězům upřímně blahopřejeme a ostatním fotografům moc děkujeme za účast. Všechny fotografie naleznete v přiložené fotogalerii.