ŠVP Svor – sobota

ŠVP Svor – sobota

Milí rodiče, včerejší bouři jsme všichni přečkali bez úhony, navíc se dokonale hodila k navození atmosféry pro dopolední hodinu literatury o romantismu. Otevřeli jsme si hororový text od Poea a při čtení navlékali náramky, řetízky a prstýnky. I malí to dobře zvládli a také vyráběli z korálků. Sedmáci si zopakovali Mistra Jana Husa, učili se o komunikaci, masmédiích, kulturních a přírodních památkách. Na řadu přišly v osmé třídě také německé předložky. Nechybělo ani počítání rovnic. Děti neúnavně hrají míčové i společenské hry, bez ohledu na věk se těší z prolézaček na hřišti. Vzájemně si zaplétají copánky. Proběhla i další část etapové hry, která tentokrát zaměstnala mozek i tělo… A večer ještě některé čeká střílení ze vzduchovky a lukostřelba… K obědu byla svíčková, co víc si přát?