ŠVP Svor – pondělí

ŠVP Svor – pondělí

Milí rodiče, už se pozvolna začínáme balit domů. Tuto činnost si zpestřujeme hraním basketbalu, volejbalu a fotbalu, došlo i na ping-pong a kulečník. Nacvičujeme všelijaké vypečené kousky na večerní představení v duchu soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Byli jsme na procházce v lese u svatého Antonína a malí se vypravili do soutěsek u Hřenska a do ZOO v Děčíně. Ráno jsme zvládli ještě trochu dějepisu namixovaného s fyzikou, chemií, biologií, když jsme probírali vědecké a technické vynálezy a další objevy. Také tvary sloves jsme trochu potrápili a ony nás. Večer nás čeká rozlučkový mejdan, ale nyní ještě zhluboka dýcháme, dobíjíme baterky, poletujeme, hrajeme si. Dojídáme brambůrkové zásoby. A kocháme se pohledem na Klíč. Zítra se těšíme na Vás a také na všechny naše kočičky a psy!