První školní ples

První školní ples

V sobotu, 15.2.2020, jsme po mnohaleté odmlce uskutečnili školní ples. Akce to byla velmi zdařilá, a byli bychom rádi, kdyby se stala tradicí. Ples zahájila děvčata z 5. a 6. třídy se svými sestavami z aerobiku, do exotických krajů nás zavedly malé břišní tanečnice a velmi nás potěšilo taneční vystoupení naší bývalé žákyně Barbory Arnoldové a jejího milého a šikovného tanečního partnera. Během večera jsme se zapojili do různých tanečních soutěží, které zorganizoval pan Bušta – velký adrenalinový zážitek, dalším adrenalinovým zážitkem byla bohatá tombola a milé bylo vystoupení břišních tanečnic ze Zbuzan. Celý večer jsme se všichni dobře bavili a všem, kteří přišli na školní akci, patří velký dík.

Poděkování patří také panu Vejrostkovi st. a panu Turkovi za finanční příspěvek na hudbu. Děkujeme paní Panznerové za vynikající sladké potěšení v podobě ovocných košíčků a všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na cenách do tomboly.

Iva Šreplová, řed. školy