Olympijský víceboj

Olympijský víceboj

Dne 2. 2. 2022 se od 8:00 do 14:00 uskutečnil v sokolovně Olympijský víceboj. Zúčastnily se všechny třídy střídající se v průběhu jedné jim určené hodiny v prostoru velké i malé tělocvičny až na třídu 4.B, které byla bohužel nařízena karanténa. Celá školní akce byla organizačně zabezpečena pedagogy (Jiří Javůrek, Veronika Žáková, Josef Mooz), pedagogy a asistenty odvádějící děti a žáky devátého ročníku, kteří byli nápomocni u plnění jednotlivých disciplín, ale i oni si všechny splnili.

Odznak všestrannosti se skládal z osmi disciplín, které byly přizpůsobeny svou obtížností pro 1. a 2. stupeň. Mezi sebou porovnali síly jednotlivci z každé třídy. Vítězové pak byly vybíráni na základě bodového hodnocení získaného při plnění disciplín. Žáci umístěni na prvních třech místech obdrželi sladkou odměnu.  

Hlavním cílem této akce bylo, aby si žáci zasportovali a nasáli atmosféru Zimních Olympijských her a to se nanejvýš povedlo. Všechny děti daly do splnění požadovaných úkonů všechno své úsilí a probudily v sobě opravdovou soutěživost.

Děkujeme všem zúčastněným za dodržování pravidel a pokynů, které jim byly sděleny. Velice děkujeme také všem zúčastněným a těm, kteří pomohli s organizací soutěže, bez nichž by její konání nebylo možné. Těšíme se na vás u dalších soutěží v tomto pololetí.